Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

ΘΑ ΔΕΧΤΕΙ ΓΚΟΛ Ο ΠΑΟΚ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΧΤΙΟΡ

θα πανηγυρίσουν οι παίχτες της Σαχτόρ στην άδεια Τούμπα...

Στο τέλος θα γίνω βαρετός...τι να πω?Πάλι ένα γκολ,ένα γαμημένο γκολ στο Αούστρια Βιέννης-Πόρτο...τα 2-3 γκολ δεν βγήκαν ποτέ.Πέμπτη συνεχόμενη μέρα που χάνουμε πρόταση για ένα γκολ.
Δεν αξίζει να αναλύσουμε παραπάνω,συνεχίζουμε κανονικά πρόβλημα θα υπήρχε αν πέφταμε πολύ έξω στην ανάλυση των ματς...Σωστά τα διαβάζουμε αλλά στις λεπτομέρειες χάνουμε,θα γυρίσει όμως είμαι σίγουρος.
Σήμερα έχουμε europa league και θα κρατήσουμε μια τριάδα και μια τετράδα.

με φάτσα δολοφόνου ο Φινοτσένκο της Σαχτόρ

ΠΑΟΚ-ΣΑΧΤΙΟΡ ΚΑΡΑΓΚΑΝΤΙ ΓΚΟΛ-ΓΚΟΛ: Είδα και τα  δύο ματς των Καζάκων με την Σέλτικ και έχω άποψη για την Σαχτιόρ. Αυτό που ξεχωρίζει είναι το ύψος στους παίχτες με μέσο όρο 1,88 η πρωταθλήτρια Καζακσταν είναι μια πανύψηλη ομάδα και όλα τα στημένα της είναι κίνδυνος,ακόμα και τα πλάγια άουτ που εκτελεί ο Λιθουανός Βίτσιους θεωρούνται απειλή,αφού τα στέλνει με δύναμη στην περιοχή,έτσι έβαλαν το πρώτο γκολ στην Σέλτικ στο Καζακστάν.Επίσης παίζουν δυνατά και κάνουν πολλά φάουλ και τρέχουν πάρα πολύ.Στα δύο ματς με την Σέλτικ κατέβηκαν με 5-4-1.Γενικά πάντως σκοράρουν πολύ αφού σε έξι ματς στα προκριματικά της Ευρώπης έχουν βάλει 10 γκολ,μόνο στην Σκωτία δεν σκόραρε.Το 2,75 που πληρώνει το γκολ-γκολ μου αρέσει πολύ γιατί η άμυνα του ΠΑΟΚ δεν είναι σταθερή και δεν έχει ύψος και θα δεχτεί ένα γκολ...Θεωρώ ότι ο Στοχ επίσης μπορεί να βρει μια ευκαιρία ανάμεσα στα βαριά κορμιά της άμυνας της Σαχτιόρ και να σκοράρει.Μορφάρα ο αρχηγός Φινοτσένκο των φιλοξενούμενων...

O Koνιοπλάνκα της Ντνιέρπ

ΠΑΝΤΟΥΡΙ-ΝΤΝΙΕΠΡ 2: Η Ντιένπρ είναι πολύ καλή ομάδα με προπονητή τον Χούαντε Ράμος,ψάχνει κάθε χρόνο την υπέρβαση αλλά μένει πάντα τέταρτη στην Ουκρανία...Το ρόστερ της είναι πολύ ποιοτικό έχει 17 διεθνείς ποδοσφαιριστές και αρχίσει πολύ καλά στο πρωτάθλημα αφού βρίσκεται στην δεύτερη θέση,ενώ επιβλήθηκε και της Σαχτάρ. Φέτος πιστεύουν πως είναι η χρονιά τους και θα κυνηγήσουν και την πορεία στο Εuropa League.Πέρυσι έφτασαν μέχρι τους 16 αφήνοντας έξω την Αιντχόβεν με σπουδαίο διπλό στην Ολλανδία.Η Παντούρι δεν είναι κάτι ιδαιέτερο αγωνίζεται 300 χλμ μακριά από την φυσική της έδρα λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου της.Οι Ουκρανοί θα ταξιδέψουν μόλις μισή ώρα με το αεροπλάνο αφού το Κλουζ όπου θα γίνει το ματς είναι δίπλα στην Ουκρανία.Η Ντνιεπρ πέρασε από έδρες όπως της Αιντχόβεν μπορεί να το κάνει και σήμερα με σκόρερ τον παιχταρά Κονιοπλάνκα.

μένει όρθια στην Ρώμη η Λέγκια

ΛΑΤΣΙΟ-ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ Χ2: Κοντράραμε την Λάτσιο και την Κυριακή με την Κίεβο και οι Ρωμαίο κέρδισαν 3-0,με το σκορ να έχει διαμορφωθεί από το ημίχρονο.Όμως ήταν πλασματικό αφού η Λάτσιο είχε τρεις τελικές,ενώ η Κίεβο εφτά και 10 κόρνερ...και όμως το σκορ ήταν 3-0 στο ημίχρονο.Οι οπαδοί τα έβαλαν ακόμη μία φορά με τον πρόεδρο της ομάδας Λολίτο και υπάρχει πολύ γκρίνια στην ατμόσφαιρα.Την Κυριακή αντιμετωπίζει την Ρόμα στο μεγάλο ντέρμπι μίσους και σήμερα ο Πέτκοβιτς θα ξεκουράσει παίχτες.Η Λέγκια αποκλείστηκε στις λεπτομέρειες από την Στεάουα και δεν πέρασε στους ομίλους του champions league.Διαθέτει ένα αρκετά νεανικό σύνολο που διψάει για διάκριση και σε συνδυασμό με την ψιλοαδιαφορία της Λάτσιο μπορούν να πάρουν το αποτέλεσμα.

τριάδα απόδοση 12,64 Ποντάρισμα 17 μονάδες
ΠΑΟΚ-ΣΑΧΤΙΟΡ ΚΑΡΑΓΚΑΝΤΙ ΓΚΟΛ-ΓΚΟΛ
ΠΑΝΤΟΥΡΙ-ΝΤΝΙΕΠΡ 2
ΛΑΤΣΙΟ-ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ Χ2

τετράδα απόδοση 12,60 ποντάρισμα 15 μονάδες
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΣΟΥΟΝΣΙ ΓΚΟΛ-ΓΚΟΛ(άμυνα χωνί η Βαλένθια,θα δεχτεί γκολ,ελπίζω να βάλει και ένα)
ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΓΚΕΡΕΜ-ΓΟΥΙΓΚΑΝ ΟΒΕΡ(φουλ επίθεση οι γηπεδούχοι..)
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΑΠΟΕΛ 1(η Μακάμπι έχει ισχυρή έδρα και μπορεί να κερδίσει τον προβληματικό ΑΠΟΕΛ)
ΤΟΤΕΝΑΜ-ΤΡΟΜΣΟ ΟΒΕΡ 3,5(έτη φωτός ανώτερη η Τότεναμ)

Η δυάδα με anytime Κονιοπλάνκα και Στοχ μου αρέσει αλλά δεν υπάρχει στην BET365.