Κυριακή 7 Οκτωβρίου 2012

ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΚΑΙ ΙΜΠΡΑΙΜΟΒΙΤΣ ΝΙΚΗΤΕΣ ΣΤΑ ΝΤΕΡΜΠΙ

Πάλι τα ίδια....τα ξημερώματα περιμέναμε τα 2-3 γκολ στο Κολοράντο-Σαν Χοσέ για να πάμε ταμείο στο 84' έγινε το 0-4 και στις καθυστερήσεις το 1-4.....

τετράδα 1 απόδοση 9,45
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ 1(έκανε νίκη ψυχολογίας η Φενέρ στη Γκλάντμπαχ ...η Μπεσίκτας δεν είναι καλά )
ΜΙΛΑΝ-ΙΝΤΕΡ ΓΚΟΛ-ΓΚΟΛ(δεν είναι σταθερές πίσω)
ΣΑΟΥΘΑΜΤΟΝ-ΦΟΥΛΑΜ ΟΒΕΡ(η Σαουθάμτον παίζει σε βαθμό αφέλειεας επιθετικά και η Φούλαμ θα την πληγώσει...γκολ περιμένω)
ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. ΓΚΟΛ-ΓΚΟΛ(η Μάντσεστερ θα σκοράρει....με τον Ρούνει και τον Φαν Πέρσι....αλλά και πίσω είναι τραγική εδώ τις έβαλε γκολ ο Καπετάνος...δε θα βάλουν ένα ο Μπα με τον Σισέ)

τετράδα 2 απόδοση 19,81
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2-3 ΓΚΟΛ(ο Τσιώλης ΄έφαγε 6 πέρυσι δεν νομίζω να κάνει το ίδιο λάθος.....να παίξει ανοιχτά)
ΑΓΙΑΞ-ΟΥΤΡΕΧΤΗ 2-3 ΓΚΟΛ(σφιχτή ομάδα η Ουτρέχτη μπορεί να κρατήσει τον Αγιαξ....και τα προηγούμενα χρόνια σπάνια έτρωγε πολλά)
ΠΟΡΤΟ-ΣΠΟΡΤΝΙΓΚ ΛΙΣ. 1 ΗΜΙΧΡΟΝΟ-1 ΤΕΛΙΚΟ(η τραγική Σπόρτινγκ που έφαγε 3 γκολ από το μπάζο την Βιντεότον.....δε θα αντέξει ούτε ένα ημίχρονο απέναντι στη Πόρτο που προέρχεται από μεγάλη νίκη επί της Παρί)
ΑΝΓΚΕΧΟΛΜΣ-ΜΠΡΟΜΑΠΟΙΚΑΡΝΑ 2(η γηπεδούχος είναι τελείως αδιάφορη και πετάει χαρταετό....η Μπρομαποικάρνα καίγεται καθώς χτυπιέται με τη Χαλμσταντ για τη δεύτερη θέση που οδηγεί στη άνοδο)

σύστημα 4-5-6 απόδοση 475,21
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΡΕΑΛ 2(τα κενά στην άμυνα της Μπαρτσελόνα είναι πολλά.....Πουγιόλ και Πικέ είναι απών.....και η Ρεαλ στη κόντρα είναι φωτιά...άλλωστε δεν γίνεται να κριθεί το πρωτάθλημα από τώρα)
ΜΑΡΣΕΙΓ-ΠΑΡΙ ΣΕ ΖΕΡΜΕΝ 2(αυτό το ματς περιμένει η Παρί για να αποδείξει τη κυριαρχία της φέτος)
ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ-ΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΙΡΑ Χ(χωρίς σχόλια)
ΜΠΡΕΣΤ-ΜΠΟΡΝΤΟ Χ(η αήτητη Μπορτνό αντιμετωπίζει τη δυνατή στην έδρα της Μπρέστ...μοιρασιά)
ΙΝΓΚΟΣΤΑΛΝΤ-ΚΑΙΖΕΡΛΑΟΥΤΕΡΝ 2(η Καιζερλάουτερν εκτός έδρας έχει μόνο νίκες και στοχεύει στην άνοδο...και μπορεί να κερδίσει την ταπεινή γηπεδούχο)
ΡΟΜΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΑ ΟΒΕΡ 3,5(η Ρόμα παίζει φουλ επίθεση....και χωρίς αμυντικό χαφ....και άμυνα που μπάζει...η Αταλάντα..επίσης έχει άμυνα χωνί)