Παρασκευή 5 Οκτωβρίου 2012

ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΙΝΕΣ ΜΠΥΡΕΣ......ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ....ΟΥΙΣΚΙ ΔΩΔΕΚΑΡΙ

Δεν είχαμε χημεία χτες.....οι τετράδες μας έχασαν από ένα σημείο....και άντε να πω για το Χ ημίχρονο της Νιουκάστλ δεν είχαμε διαβάσει καλά το ματς....αλλά για το αντερ που χάθηκε στο Βιντεότον-Σπόρτνιγκ με την Ουγγρική ομάδα να παίρνει τη νίκη με 3-0.....μάλλον μας δουλεύουν οι Πορτογάλλοι...να πω για τις εκπλήξεις μου πως η ΑΕΛ το πάλεψε προηγήθηκε με 0-1 δέχτηκε στο χειρότερο σημείο την ισοφάριση λίγο πριν το ημίχρονο....και στο δεύτερο ημίχρονο κατέρρευσε μετά το 2-1....πάντως δεν άξιζε με τίποτα το 5-1....και η Μάριμπορ άντεξε ως το 70'....που δέχτηκε το γκολ.Για την Τότεναμ απλά να πω ότι έπαιξε στο 5% των δυνατοτήτων της....και κόντεψε να κερδίσει....η Τότεναμ που είδα το Σάββατο να κερδίζει τη Γιουνάιτεντ....θα έριχνε 7 γκολ στο Παναθηναικό....τώρα ο λόγος που δεν έπαιξαν θα μείνει μυστήριο.....

Για σήμερα να σας γράψω το σκεπτικό μου '''να παίξουμε 10 ευρω....να τα κάνουμε 100 για να παίξουμε το Σαββατοκύριακο.....''

τετράδα απόδοση 11,79
ΤΡΑΜΖΟΝΣΠΟΡ-ΚΑΣΙΜΠΑΣΑ 1(γεμάτο γήπεδο για πρώτη φορά φέτος....ανώτερη ομάδα η Τραμζονσπορ)
ΠΑΝΤΟΒΑ-ΒΕΡΟΝΑ ΓΚΟΛ-ΓΚΟΛ(η Πάντοβα έχει 4 στα 5 γκολ-γκολ στην έδρα της φέτος...η πιο ποιοτική Βερόνα έχει 10 στα 13 γκολ-γκολ εκτός έδρας....)
ΧΑΒΡΗ-ΟΣΕΡ ΓΚΟΛ-ΓΚΟΛ(13 στα 14 γκολ έχει γκολ-γκολ έχει η Χάβρη σε όλα τα φετινά της ματς)
ΧΕΡΤΑ-ΜΟΝΑΧΟ 1860 ΑΝΤΕΡ(η Μόναχο 1860  έχει δεχτεί μόλις τρια γκολ φέτος....στο ντέρμπι με τη Χέρτα θα παίξει αμυντικά.....)