Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Γλύκος, Κίτσιου, Κατσικάς, Τζαβέλλας, Λίνο, Τζιόλης, Λάζαρ, Λούκας, Στοχ, Αθανασιάδης, Σαλπιγγίδης
Στον πάγκο: Γιακουμής, Σπυρόπουλος, Κάτσε, Σκόνδρας, Ολίσε, Βούκιτς, Πόζογλου

Λεβαδειακός: Στρατηλάτης, Σκέμπης, Νικολακάκης, Γεωργίου, Πετράτσι, Κάντζι, Λαμπρόπουλος, Ορτέγκα, Σανγκινέτι, Μανόλο, Ροτζέριο

Ο Νίκος Καραγεωργείου άφησε στον πάγκο τον Βαγγέλη Μάντζιο.

Βραβεύτηκε ο Νέτο Γκουερίνο

Ελάχιστος κόσμος αυτή τη στιγμή στην Τούμπα.
Έφτασε στο γήπεδο και ο μεγαλομέτοχος Ιβάν Σαββίδης και κατευθήνθηκε στην προσωπική του σουιτα για να δει το ματς.

ΛΗΞΗ εύκολη νίκη για τον ΠΑΟΚ με 3-0, δίκαια φωνάζει ο Λεβαδειακός για το ακυρωθέν γκολ του Ορτέγκα στο 79'

Καθυστερήσεις στο γήπεδο της Τούμπας.

87' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ, ο Λίνο βγήκε μόνος του απέναντι στον Στρατηλάτη, όμως με πλασέ σημάδεψε το δεξί κάθετο δοκάρι του αντίπαλου γκολκίπερ

85' Ο Ιωαννίδης παίρνει του θέση του Καντζί.

84' γνωρίζοντας αποθέωση ο Λούκας δίνει την θέση του στον Πόζογλου.

83' 3-0 σε φάση καρμπόν με το δεύτερο γκολ ο Λούκας έδωσε ασίστ στον Αθανασιάδη.

81' 2-0 ο  Τζιόλης με διπλή προσπάθεια σε αντεπίθεση του ΠΑΟΚ και ωραία ενέργεια του Λούκας.

79' ακυρώνεται λανθασμένα γκολ του Λεβαδειακού για οφσάιντ στον Ορτέγκα.

78' Ο Ολίσε στην θέση του Στοχ.

78' Ο Καπό στη θέση του Μαρτίνεθ.

74΄Το σουτ στην κίνηση του Αθανασιάδη από την σέντρα του Λούκας, άουτ.

69' Ο Λίνο την σέντρα από αριστερά ο Αθανασιάδης την κεφαλιά η μπάλα άουτ.

Το ίδιο σκηνικό στο ματς, ο Λεβαδειακός περιμένει τον ΠΑΟΚ στο μισό γήπεδο και οι γηπεδούχοι έχουν την κατοχή αλλά δεν δημιουργούν πολλές ευκαιρίες.

63' Ο Μάντζιος στην θέση του Ροτζέριο.

62' κίτρινη στον Στοχ για διαμαρτυρία.

62' Βούκιτς στην θέση του Σαλπιγγίδη.

60' Ο Κίτσιου έκανε την σέντρα από δεξιά η κεφαλιά του Σαλπιγγίδη η μπάλα ψηλά άουτ.

59' Ετοιμαζέται ο Βούκιτς.

55' κίτρινη κάρτα στον Κίτσιου για ένα μαρκάρισμα στο κέντρο.

Έχει μπει δυνατά ο ΠΑΟΚ στην επανάληψη και πιέζει ψηλά.

Ξεκίνημα στο δεύτερο ημίχρονο.Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

Ημίχρονο στην Τούμπα με το σκορ στο 1-0.

36' Ο Λίνο εκτέλεσε ένα φάουλ από καλή θέση, η μπάλα πέρασε δίπλα από την εστία του Στρατηλάτη χωρίς να τον απειλήσει.

33' τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Στοχ να βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Λεβαδειακού από την μπαλιά του Αθανασιάδη, αλλά το σουτ που έκανε μέσα από την περιοχή πέρασε άουτ.

24΄μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό με τον Ορτέγκα να μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, αλλά το διαγώνιο σουτ που έκανε πέρασε ελάχιστα άουτ.

22΄Ο Λαμπρόπουλος έκανε ένα σουτ λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από δεξί κάθετο δοκάρι του Γλύκου.
18' Ο Τζαβέλας πρόλαβε τελευταία στιγμή τον Ροτζέριο, κόρνερ για τον Λεβαδειακό.
 15' Χωρίς να είναι εντυπωσιακός ο ΠΑΟΚ ελέγχει τον παιχνίδι στα πρώτα δεκαπέντε λεπτά και έχει ανοίξει το σκορ.

10' 1-0 για τον ΠΑΟΚ στο 10', με κεφαλιά του Κατσικά μετά από κόρνερ του Στοχ.

01′ Σέντρα στο παιχνίδι.