Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2012

ΕΥΚΟΛΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΠΙΣ

επίσημη φωτογράφιση.....

Νικηφόρα ξεκίνησε το πρωτάθλημα η Ελπίς Βραστών επικρατώντας με 3-1....του Ηφαιστου Γοματίου.
Το πρώτο ημίχρονο άνηκε ολοκληρωτικά στην Ελπίς.Πέτυχε 3 γκολ,είχε δύο δοκάρια και ζήτησε και δύο φορές πέναλντι......χωρίς να απειληθεί καθόλου από τον 'Ηφαιστο.
Στο δεύτερο ημίχρονο το Γομάτι μπήκε δυνατά πέτυχε γκολ και στα πρώτα 20 λεπτά πίεσε αρκετά..χωρίς να καταφέρει να πετύχει δεύτερο γκολ και να κάνει το ματς θρίλερ...μετά τα πρώτα 20 λεπτά η Ελπίς πήρε τα ηνία του αγώνα και είχε και ένα δοκάρι στο τέλος.....
Σε γενικές γραμμές ήταν ένα εύκολο απόγευμα για την Ελπίς......
Στα αξιοσήμειωτα....το ντεμπούτο του Τάκου που αποκτήθηκε τις τελευταίες μέρες.....επίσης σημαντικό ήταν ότι επιτέλους δεν είχε τραυματισμό η ομάδα....

ΑΡΧΙΚΗ 11ΑΔΑ: 1. Αγγελης Α. Γ. 2. Μπουμπουρης 3. Παπαβασιλειου 4. Γκλαβας 5. Λιολιος Δ. 6. Γκριλης 7. Λιολιος Δ. 8. Βουλγαρης 9. Πιπερας 10. Κυργιαφινης Ι. 11. Κυργιαφινης Ν.
ΠΑΓΚΟΣ: 12. Γκρίλης Σ. 13. Πολυκανδριώτης, 14. Αγγελης Ι. Γ., 15. Καραβασίλης Ι., 17. Τάκος Ν.