Τρίτη 21 Φεβρουαρίου 2012

ΣΚΟΡΑΡΕΙ Η ΤΣΕΛΣΙ,ΣΕ ΧΑΜΗΛΟ ΤΕΜΠΟ Η ΡΕΑΛ...

μας πληρώνουν οι δυο τους...
Το γκολ της Μπέτις στο 41' ήταν μαχαίρι στη καρδιά,μας χάλασε το χ ημίχρονο και τη τετραδούλα μας...με αυτό κλείναμε......πυρετό ανέβασα το βράδυ.....και το πρωί δεν ήτανε καλό,καθώς για πρώτη φορά μας χώσανε εδώ στα ΚΑΑΥ....και σκάβαμε τις αμμούδες....Με κακή ψυχολογία λοιπόν θα παίξουμε σήμερα στοίχημα.

ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΡΕΑΛ 2-3 ΓΚΟΛ:η ΡΕΑΛ δε νομίζω να παέι να κάνει ένα φουλ επιθετικό παιχνίδι στη παγωμένη μόσχα,θα προσπαθήσει να κρατήσει το ρυθμό σε χαμηλά επίπεδα και να χτυπήσει σε καίρια σημεία του αγώνα την ανέτοιμη ΤΣΣΚΑ...δεν νομίζω να ξεφύγει πάνω απο 3 γκολ....
ΝΑΠΟΛΙ-ΤΣΕΛΣΙ ΓΚΟΛ-ΓΚΟΛ: μεγάλο φαβορί έγινε ξαφνικά η ΝΑΠΟΛΙ κόντρα στην πολύ πιο έμπειρη σε τέτοια ματς ΤΣΕΛΣΙ,το καυτό ΄΄Σαό πάολο'' θα είναι γεμάτο και θα δώσει ώθηση στους παίχτες των Ιταλών.Δε μπορούμε να ξεγράψουμε όμως την ΤΣΕΛΣΙ που νομίζω θα βρει τον τρόπο να σκοράρει ένα γκολ,η νάπολι θα σκοράρει σίγουρα κόντρα στην απίστευτα τραγική άμυνα των λονδρέζων που θα παραταχτεί και χωρίς τον ΤΕΡΙ μάλλον σήμερα....ο ΚΑΒΑΝΙ είναι πολύ καλη επιλογή για σκόρερ
ΦΟΛΚΕΡ-ΝΤΑΝΤΙ ΑΝΤΕΡ:o δεύτερος αντιμετωπίζει τον τρίτο και αναμένουμε ένα κλειστό ματς που θα κριθεί στις λεπτομέρειες.....άντερ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΥ-ΠΟΡΤΟ ΟΒΕΡ:η ΠΟΡΤΟ δεν έχει επιλογή απο το να παίξει επιθετικά αν θέλει να έχει ελπίδες πρόκρισης καθώς το 1-2 του πρώτου ματς δεν τις δίνει άλλα περιθωρία....η επιθετική γραμμή της ΣΙΤΥ μπορεί να εκμεταλευτεί τα κένα πίσω.....ανάμενουμε γκολάκια λοιπόν...