Τετάρτη 30 Νοεμβρίου 2011

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΚΟΛ ΣΤΟ EUROPA LEAGUE,ΚΛΩΤΣΟΣΚΟΥΦΙ ΣΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

πάμε ρε σούλη αρχοντα....
Η νάπολι μας την έκανε τη ζημιά χτες,καθώς κατάφερε να ισσοφαριστεί σε ένα ματς που κέρδιζε 3-1 στο 75΄.Ετσι μας χάλασε τη χτεσνή τριάδα μας,αλλά ας περάσουμε στα σημερίνα γιατί όσο το σκέφτομαι τόσο με ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι.Δύο τριαδούλες για σήμερα,μια τριάδα με οβεράκια απο το europa league καθώς οι ομάδες παίζουν τα τελευταιά τους χαρτιά για την πρόκριση.Στην άλλη τριάδα θα εμπιστευτούμε το μπετόν αρμε σύστημα που στήνει τον Πιερικό ο Σουλης Παπαδόπουλος και θα πάμε με τα λίγα γκολ στο αγώνα με τον Πανσσεραικό.Στο Μπράγκα-Μπέρμιχαμ ανάμενουμε σφιχτό ματσ που θα κριθεί στις λεπτομέρειες οπότε πάμε με το under.Tέλος νομίζω οτι η Ρούμπιν θα καθαρίσει το ματς με τους ξυλοκόπους της Σαμροκ απο το ημίχρονο.Και ένα σκοράκι που μου έκατσε απο το πρωί για το Ολυμπιακός-Δράμα είναι το 3-0